De provincie voert van 4 april tot en met 12 mei 2025 onderhoud uit aan de N216 tussen Goudriaan en Nieuwpoort. Tijdens deze werkzaamheden is de weg voor een deel of volledig afgesloten. Het verkeer volgt dan omleidingen.
Wat gaat er gebeuren?
We werken aan de weg, de fietspaden en twee rotondes. Om deze in goede staat te houden verwijderen we het oude asfalt en asfalteren ze opnieuw.
Werkgebied, werkdagen en tijden, omleidingen
Fietspad
We werken van 4 april tot en met 12 mei aan het fietspad. In deze periode is het fietspad dicht vanaf de kruising met de Wilgenweg tot de rotonde met de Peppelweg/ Melkweg. Fietsers volgen dan een omleiding. Deze omleiding gaat via de Melkweg en Boonevlietweg en andersom.
Weg
De werkzaamheden aan de weg voeren we uit in 2 delen.
Werkgebied deel 1: vanaf de Nieuwpoortseweg 5 tot de rotonde Peppelweg/ Melkweg.
- Werkperiode: van 7 april tot en met 12 april en van 14 april tot en met 19 april.
- We werken tussen 20:00 uur en 06:00 uur.
Werkgebied deel 2: anaf de rotonde Graafland/Nieuwpoortseweg tot na de rotonde Peppelweg/Melkweg.
- Werkperiode: We werken van maandag 22 april tot en met 26 april, van 28 april tot en met 3 mei en van 6 mei tot en met 10 mei.
- We werken tussen 20:00 uur en 06:00 uur.
Het verkeer rijdt via de omleidingsroutes zoals aangegeven op de kaartjes bij dit bericht.
Rotonde Graafland
Van maandag 7 april tot en met vrijdag 18 april, dagelijks tussen 6:00 uur en 20:00 uur, werken we aan de rotonde Graafland.
Voor de doorstroming van het verkeer blijft één kant van de rotonde open. Met een verkeerslicht wordt het verkeer van de N216 er om en om door gelaten. De zijstraten van de rotonde (Graafland en Nieuwpoortseweg) zijn dicht. Verkeer voor deze zijstraten wordt omgeleid.
Rotonde Peppelweg/ Melkweg
Van dinsdag 22 april tot en met vrijdag 9 mei, dagelijks tussen 06:00 uur en 20:00 uur, werken wij aan de rotonde Peppelweg/Melkweg.
Voor de doorstroming van het verkeer blijft één kant van de rotonde open. Met een verkeerslicht wordt het verkeer van de N216 er om en om door gelaten. De zijstraten van de rotonde (Peppelweg/ Melkweg) zijn dicht. Verkeer voor deze zijstraten wordt omgeleid.
Ambulance, brandweer en politie kunnen in noodsituatie gebruik maken van deze weg.